Головна · Пошук · Правила · Останні комментарі · Зворотній зв'язок
Зареєстровано {allusers} користувачів +{todayusers} нових, опублікованно {allnews} новин +{todaynews} нових за сьогодні.
Ви знаходитесь:  
 
Загальні правила на сайті
Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо, щоб це спільнота людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас всього п'ять хвилин, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

На нашому сайті потрібно поводитися з повагою до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Админів або Модераторів (скористайтесь особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найбільш тяжких порушень і суворо карається адміністрацією.
У нас заборонений расизм, релігійні та політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і доброзичливим.

Правила публікації новин:

  • до публікації приймаються матеріали виключно українською мовою. Допускається використання цитат на мові оригіналу обсягом не більше 20% загального тексту.
  • не використовуйте тег [hide] якщо не маєте потреби обмежити аудиторію читачів вузьким колом постійних відвідувачів сайту.
  • Новини не повинні порушувати інтереси та права третіх осіб. Якщо адміністрація отримує повідомлення від власника авторських прав, що постраждав внаслідок публікації новини, новина видаляється.

На сайті суворо заборонено:

  • повідомлення, що не мають відношення до змісту статті або до контексту обговорення
  • образи та погрози на адресу відвідувачів сайту або адміністрації
  • у коментарях забороняються вирази, які містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Зокрема, троллям що спробують розпочати "хохлосрач" одразу виписуємо бан, IP заносимо до бази та потім за вами зайдуть
  • спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, які не відносяться до контексту обговорення статті. Всі спамери заносяться до спеціального реєстру, блокується невеликий діапазон IP. Якщо внаслідок цього постраждають інші користувачі - в них ми і дізнаємося не тільки місто, але й район де живе спамер. А потім "Ви ще прете руками? тоді ми йдемо до вас!"


Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися, поділитись цікавим матеріалом і висловити свої думки.

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття заборони писати до адміністратора.

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.