Головна · Пошук · Правила · Останні комментарі · Зворотній зв'язок
Зареєстровано {allusers} користувачів +{todayusers} нових, опублікованно {allnews} новин +{todaynews} нових за сьогодні.
Ви знаходитесь:   »
 
19-05-2018, 13:48, переглядів: , опублікував: MocKaJIb

Нову версію скрипта DataLife Engine обновилассь до v.13.0. Очевидні плюси це багатофункціональність, підтримка MySQL і її розширення, зручність для користувачів і для тих, хто займається створенням веб-сайтів.
Більшість Веб майстрів скачують DLE. Але, на жаль, безплатно можна спробувати тільки тестову версію, тоді як оцінювати всі переваги CMS 13.0 можна тільки з ліцензією. З цього не варто качати dle з торрента. Набагато простіше .......
29-08-2015, 17:31, переглядів: , опублікував: MocKaJIb
Satellite Reign 1.02


Наследие великой игры Syndicate (Bullfrog, PC, 1993).
Действия игры происходят в городе будущего. Пропасть между нищетой и богатством огромна, политика полностью коррумпирована, и вся власть принадлежит мега-корпорациям. Вы играете за отряд из четырех агентов таинственной организации, бросившей вызов существующему строю. Каждый из агентов обладает своим набором уникальных способностей: солдат, ассасин, хакер и суппорт. За что борется организация - за власть или за освобождение народа - решать вам. В игре есть возможность выбора нескольких тактик. Будет это прямое уничтожение врагов или шпионаж, пропаганда или скрытное проникновение в тыл противника - все зависит от выбора игрока.
13-04-2015, 17:50, переглядів: 534, опублікував: MocKaJIb
Albedo: Eyes from Outer Space


Albedo: Eyes from Outer Space - це квест від першої особи, створений за мотивами масових науково-фантастичних фільмів 60-х. Ви спокійно працювали нічним охоронцем у частково занедбаному секретному науковому центрі, поки одного разу випадковий вибух не позбавив вас свідомості. Прокинувшись в підвалі комплексу, ви озираєтеся і бачите зяючу діру в стелі. Але справжні проблеми починаються, коли ви намагаєтеся покинути зруйновану будівлю і починаєте зустрічати дивних і страшних істот. Може, це побічний ефект якогось біологічного експерименту? Вам доведеться боротися за своє життя, розгадуючи загадки і вирішуючи проблеми, що виникають на шляху до свободи.
22-03-2015, 20:04, переглядів: 705, опублікував: MocKaJIb
Darkest Dungeon [P] [Steam Early Access] [ENG/RUS] (2015) (Build 7794)


Darkest Dungeon - покрокова PRG стратегія, розроблена Red Hook Studios. На мій погляд, головною особливістю є графіка, виконана зі стилізацією під комікси. Унікальність Darkest Dungeon полягає у психологічному та емоційному стані персонажів, яких ви, до речі, берете під свою опіку. Герої володіють вважай що людськими якостями, такими як страх, невпевненість та інше. Заходячи в данж, що кишить всілякими монстрами персонаж просто - напросто злякається, що знизить його бойові вміння та здібності. Все це різнобічно впливає на геймплей. Але і як будь-яка людина, герой в змозі перебороти свій страх, все частіше зустрічаючись з монстрами і небезпеками. Нам дадуть під управління чотири персонажа, але і можливість наймати інших бійців за свою команду. Всього в грі представлено 15 ігрових класів, кожен з яких має свої переваги та недоліки у боротьбі проти різних супротивників. Так розробники внесли тактичний елемент, змушуючи гравців не рефлекторно виконувати всі дії, а замислюватися над кожним кроком.
22-03-2015, 09:16, переглядів: 592, опублікував: MocKaJIb
Tales from the Borderlands: Episode 1-2 (Telltale Games) (RUS/ENG) [Repack] від R. G. Catalyst


ОПИС:

Гра є пригодницьким екшеном з упором у дослідження світу та діалоги.
Дії ігрової серії розгортаються після подій Borderlands 2, а грати вам належить за двох персонажів: кіборга Рис з збройової компанії "Гіперіон" і Фтоны - шахрайки з Пандори, яка бажає здійснити свою найбільшу аферу. Основною метою героїв стане пристрасть до наживи, і на цьому шляху їх чекає величезна кількість небезпечних ситуацій та зустрічей з різноманітними мешканцями Пандори.Як і інші ігри компанії Telltale Games, Tales from the Borderlands буде розділена на п'ять епізодів.
Episode 1 - Zer0 Sum
Episode 2 - Atlas Mugged
20-05-2013, 13:12, переглядів: 984, опублікував: MocKaJIbПрограма Rublic 1.1.1 UKR/ENG [або як змусити свій комп'ютер заробляти]Пропоную до Вашої уваги невелику програму Rublic 1.1.1 , що дозволяє отримувати дохід тільки від самого факту Вашого перебування в Інтернеті. Особливість цієї програми в тому, що вона реально заробляє гроші, не вимоглива до швидкості інтернет-з'єднання і споживає мізерна кількості Вашого інтернет-трафіку.
22-04-2013, 11:27, переглядів: 788, опублікував: lorinaa
Скачать сборник игр для "Андроид"

Новые и самые популярные игры на андроид
Подборка самых красивых игр с красивой графикой и увлекательным сюжетом
В сборнике 15 игр которые погрузят вас в мир игрового процеса
12-04-2013, 17:29, переглядів: 749, опублікував: lorinaa
Androidsmak "Сборник игр на андроид HD"

Новые и самые популярные игры на андроид
Подборка самых красивых игр с красивой графикой и увлекательным сюжетом
В сборнике 15 игр которые погрузят вас в мир игрового процеса
19-08-2012, 19:40, переглядів: 826, опублікував: MocKaJIb
Кімната із забитими віконницями

Г.Ф. Лавкрафт не опублікував за життя жодної книги, але став маяком і орієнтиром цілого жанру, кумиром як широких читацьких мас, так і рафінованих інтелектуалів, невичерпним джерелом натхнення для кінематографістів. Сам Борхес захоплювався його розповідями, в яких місце людини - на далекій периферії вселенської схеми речей, а сили надмирные вселяють в душі необережних священний жах.
15-08-2012, 09:59, переглядів: 730, опублікував: Алекс
Со всем этим разобраться поможет наш сайт.Нескучный сад