Головна · Пошук · Правила · Останні комментарі · Зворотній зв'язок
Зареєстровано {allusers} користувачів +{todayusers} нових, опублікованно {allnews} новин +{todaynews} нових за сьогодні.
Ви знаходитесь:   » » Навітел / Navitel v9.10.1731 Full + Скіни
 
 » Навітел / Navitel v9.10.1731 Full + Скіни
   
4-11-2018, 16:33, переглядів, опублікував: MocKaJIb

NAVITEL® випускає нову версію Навітел Навігатор для пристроїв на ОС Android. 31 жовтня 2018. Компанія NAVITEL® оголошує про випуск нової версії програми Навітел Навігатор 9.10 для пристроїв на базі ОС Android. В оновленні реалізовано новий алгоритм оповіщення про наближення до камер контролю, потенційно небезпечних місцях і сервісним службам.
Новий алгоритм інформування водія про камери контролю, потенційно небезпечних місцях і сервісних службах
Назва: Навітел Навігатор
Оригінальна назва: Navitel
Рік випуску: 2018
Версія: 9.10.1731 Full + Скіни
Платформа: Android 2.3+
Мова інтерфейсу: Multi
Тип видання: Піратка
Розмір: 510 mb

Додатково: У новій версії ПЗ Навітел Навігатор при проходженні по маршруту на екрані відображається перелік найближчих навігаційно значущих об'єктів з зазначенням відстані до них. По мірі наближення програма виводить на екран оповіщення із зворотним відліком відстані до камер контролю, потенційно небезпечних місць та сервісних служб. Нова версія Навітел Навігатор містить детальну базу камер контролю (14 типів), потенційно небезпечних місць (9 типів) і сервісних служб (7 типів). При вертикальній фіксації все оповіщення виникають в лівій частині екрана, під навігаційними підказками. При повороті пристрою в горизонтальне положення віджет з оповіщеннями переміщується у праву частину екрана.
В оновлений інтерфейс інтегрована система помітних сповіщень для підвищення безпеки виконання маневрів перестроювання. Водій завчасно отримує попередження не тільки про тип камери, але і про направлення контролю камери (зустрічне, попутне), поточної та рекомендованій швидкості в зоні контролю камери та іншої корисної інформації по маршруту.
Колірна індикація швидкісних обмежень
У новій версії допустима швидкість руху на ділянці дороги відображається праворуч від поточної швидкості автомобіля. Якщо водій перевищує встановлене значення, програма відправляє візуальні попередження: помаранчевий колір – перевищення швидкості до 10 км/год; червоний – перевищення швидкості на 11 км/год і більше*.
Повний список категорій повідомлень:
Камери:
- Швидкість (Стаціонарна камера контролю дотримання швидкісного режиму). Даний тип камер виробляє вимір швидкості руху транспортних засобів.
- Смуга для громадського транспорту (Стаціонарна камера контролю дотримання вимог розмітки з метою недопущення руху по смузі, призначеній для громадського транспорту). Даний тип камер фіксує рух автомобіля по смузі, призначеній для громадського транспорту (автобус, тролейбус, трамвай і т. п.).
- Смуга для таксі (Стаціонарна камера контролю дотримання вимог розмітки з метою недопущення руху по смузі, призначеній для таксі). Даний тип камер фіксує рух автомобіля по смузі, призначеній для таксі.
- Смуга для велосипедів (Стаціонарна камера контролю дотримання вимог розмітки з метою недопущення руху по смузі, призначеній для велосипедів). Даний тип камер фіксує рух автомобіля по смузі, призначеній для велосипедів або рух автомобіля по велодоріжці.
- Рух по узбіччю (Стаціонарна камера контролю дотримання вимог розмітки з метою недопущення руху узбіччям). Даний тип камер фіксує рух автомобіля по смузі аварійної зупинки або узбіччі.
- Стоп-лінія (Стаціонарна камера контролю заїзду за СТОП-лінію).
- Суцільна лінія розмітки (Стаціонарна камера контролю перетину суцільної лінії розмітки) - Даний тип камер фіксує перестроювання автомобіля через суцільну лінію розмітки та/або розділові острівці. Також у даний тип входять камери, контролюючі положення автомобіля на проїзній частині у відповідній смузі при здійсненні маневру (поворот, розворот).
- Червоний сигнал світлофора (Стаціонарна камера контролю проїзду на заборонний сигнал світлофора).
- Виїзд на перехрестя при заторі (Стаціонарна камера контролю зупинки на перехресті в разі утворення затору за ним). Даний тип камер фіксує факт зупинки автомобіля на перехресті, де зупинка заборонена спеціальною розміткою і/або знаками. Виїзд на такі перехрестя заборонений, якщо відсутні умови для безперешкодного проїзду через нього.
- Невикористання ременів безпеки (Стаціонарна камера контролю використання ременів безпеки).
- Правила паркування (Стаціонарна камера контролю виконання вимог правил паркування).
Невикористання світла фар (Стаціонарна камера контролю виконання вимог використання світлових приладів).
- Використання мобільного телефону (Стаціонарна камера контролю за дотриманням правил використання телефону під час руху - невикористання пристроїв гучномовного зв'язку).
- Заборона руху вантажних автомобілів (Стаціонарна камера контролю проїзду вантажного транспорту в зони, де його рух заборонено).
Попередження:
- Мобільна камера (Нестаціонарна камера контролю дорожнього руху). До даної категорії відносяться місця розташування патрульних автомобілів, нестаціонарних камер контролю руху і т. п.
- Нерегульований залізничний переїзд (Нерегульований залізничний переїзд).
- Пішохідний перехід (Нерегульований пішохідний перехід).
- Небезпечний перехрестя (Аварійно-небезпечний перехрестя).
- Небезпечний поворот (Аварійно-небезпечний поворот).
- Увага, діти! (Можлива поява дітей на дорозі).
- Обмежений доступ (Заборонена зона: прикордонна зона, зона обмеженого доступу, зона збройного конфлікту тощо).
- Лежачий поліцейський (Штучна нерівність: лежачий поліцейський).
Увага, зміна швидкості (Можливо різке зміна швидкості потоку транспорту).
Сервіси:
- Транспортна інспекція (Транспортна інспекція).
- Ваговий контроль (Ваговий контроль).
- Відділення поліції (Стаціонарний пост поліції).
- Митний контроль (Митний пост (перетин кордону)).
- Екологічний контроль (Контроль екологічного класу автомобіля).
- Обмежений доступ для вантажівок (Обмежений доступ вантажного транспорту). На відміну від камери, контролює повна заборона руху вантажного транспорту, даний тип призначений для маркування місць, де доступ вантажного транспорту обмежений: можливий в'їзд за перепустками, дозволами і т. п.
- Пункт оплати (Пункт справляння оплати).
Установка: 1. Перед установкою необхідно видалити попередню версію, зайти в папку NavitelContent і видалити папку License
2. Встановити версію 9.9.408 з архіву, запустити її, погодитися на отримання ліцензії і переконатися, що карти підхопилися. Комусь може потребоаваться перезавантаження пристрою, мені не знадобилася.
3. Видалити версію 9.9.408, папку NavitelContent НЕ ВИДАЛЯТИ, встановити версію 9.10.1731.
Скачати Навітел/Navitel v9.10.1731 Full + Скіни

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Треба заєструватись або увійти під своїм ім'ям.

Інші новини за темою:

File engine/modules/linkenso.php not found.