Головна · Пошук · Правила · Останні комментарі · Зворотній зв'язок
Зареєстровано {allusers} користувачів +{todayusers} нових, опублікованно {allnews} новин +{todaynews} нових за сьогодні.
Ви знаходитесь:   » » DataLife Engine 13.0 Final і nulled DLE 13.0
 
 » DataLife Engine 13.0 Final і nulled DLE 13.0
   
19-05-2018, 16:48, переглядів, опублікував: MocKaJIb

Нову версію скрипта DataLife Engine обновилассь до v.13.0. Очевидні плюси це багатофункціональність, підтримка MySQL і її розширення, зручність для користувачів і для тих, хто займається створенням веб-сайтів.
Більшість Веб майстрів скачують DLE. Але, на жаль, безплатно можна спробувати тільки тестову версію, тоді як оцінювати всі переваги CMS 13.0 можна тільки з ліцензією. З цього не варто качати dle з торрента. Набагато простіше скачати у нас, спробувати і потім вирішити - зламувати cms, або придбати ліцензію.

Як діяти якщо ви вирішили протестувати цей чудовий движок?
Порядок дій дуже простий, але має свої нюанси:
• розпакування на сервер в папку сайту;
• підтримка сервером PHP 5.0;
• сервер з адекватним трафіком;
• простір на диску об'ємом 20 Мб.
Якщо веб сайт встановлений на локальному терміналі, то сюди необхідно встановити спеціальне ПО, яке відіграє роль сервера. Найкращий варіант для цього – Apache або Denwer.
Передбачається наявність MySQL, де створюється база даних так, щоб остання володіла повним доступом. Права призначаються і декількох папок, про які докладніше бажано подивитися в інструкції. Усередині папок знаходяться інші папки, і їм потрібні права запису CHMOD 777. Внутрішні файли повинні мати CHMOD 666.
Програма запускається за допомогою будь-якого браузера. В його рядку прописується наступний адреса install.php. Далі підуть установчі рекомендації. Вводимо логін/пароль.
Коли інсталяція завершилася, install.php видаляється з директорії, як вміст upgrade. Для чого потрібно це дія? Без видалення кожен запуск інтернет-ресурсу буде починатися з встановлення DLE Nulled 13.0, якою ви користуєтеся. Доступ до CMS здійснюється за допомогою url, який показаний в інструкції. Цей «урл» веде безпосередньо в панель адміністратора.

Що отримають відвідувачі сайту?
Вони зможуть реєструватися швидко, зможуть одразу додавати коментарі. Великий плюс системи – внесення новин самими «юзерами». Після реєстрації починає формуватися рейтинг профілю «юзера».
Новини можна видаляти або редагувати, фото в профілі – міняти, забуті або втрачені облікові дані відновлювати. Можливості дуже серйозні. «Адміни» отримають не менший функціонал. Вони можуть робити все, що і «юзери», включаючи управління профілями останніх.
Словом, CMS DLE– це досить проста система, яка ні від кого не потребує бути гуру веб-програмування. Простий користувач зможе легко створювати власний сайт з безліччю чудових функцій. А шанувальників цієї системи управління чекає швидкий вихід версії 13.1. Поки про неї нічого толком не відомо, так як тільки вийшов прес-реліз 13.0, але релізу чекають багато.
Як тільки відбудеться вихід у світ, ми обов'язково зробимо огляд. А поки що залишайтеся з нами, читайте що нового ввів Celsoft у версію 13.0:
• 1. Користувачам демки, після покупки, тепер можна автоматично завантажити раскодированные файли з сервера целсофта.
• 2. Оновлення порадувало ще й новою фішкою установки, включення і виключення плагінів. Додана нова система установки і управління плагінами на сайті. Тепер не потрібно перевертати купу файлів в пошуку та заміни коду. Тепер все робиться через адмінку.
[medium]http://gangster.ws/uploads/posts/2018-05/1526715416_2.png[/medium]
[medium]http://gangster.ws/uploads/posts/2018-05/1526715420_3.png[/medium]

3. У модулі "Майстер оптимізації" додали можливість вибору категорії, з якої потрібно видалити старі новини.

• 4. Збільшили швидкість роботи Gzip стиснення. Кажуть що дуже сильно) Ну нам тільки дивитися в роботі.
• 5. Повністю припинено підтримка windows-1251. DLE тепер працює тільки на utf-8.
[medium]http://gangster.ws/uploads/posts/2018-05/1526715522_5.png[/medium]

• 6. Додали підтримку PHP 7.2
• 7. Додали метатег og:description з протоколу Open Graph. Тепер відправка ваших постів у соц мережі буде відбуватися набагато легше.
• 8. Так само нарешті то движок тепер оновлюється повністю автоматично. Всі просили, всі сподівалися, і нарешті те! Тепер оновлення відбуватиметься натисненням однієї кнопки.
[medium]http://gangster.ws/uploads/posts/2018-05/1526715633_6.png[/medium]

• 9. Збільшено ліміт метатега Description до 300 символів. Тепер все як просить google.
• 10. Змінили пошук у списку дій в адмін панелі. Зараз можна шукати дані не тільки по логіну або ip, але і, наприклад, по створенню новини.
• 11. І як завжди виправили все що могли і всі дірки залатали)
Про інші зміни ви можете прочитати на dle-news.ru.

До вашої уваги представлена DLE 13.0, скачаная з офф. сайту, яка без активації демо версією. Але спеціально для вас був підготовлений keygen dle 13.0 який зробить з демо - ліцензію. Але ми пропонуємо це, тільки в ознайомлювальних цілях! І як завжди DLE 13.0 nulled - яка відрізняється від оригінальної версії тим, що ми декодировали і видалили код який просить ключ у файлах - engineincincludeinit.php і engineincincludefunctions.inc.php ніяких інших правок коду не проводилося! Адміністратори Dlepavilion.com нагадують, що пропонують nulled версію і keygen - тільки для ознайомлення зі всіма можливостями скрипта, і просимо після вивчення все таки купити ліцензію. Ми купили ліцензію для нашого порталу і настійно рекомендуємо Вам зробити так само!

UPD: Архіви перезаліти у зв'язку з оновленням файлів 16 травня:
engine/init.php
engine/classes/plugins.class.php
engine/classes/rss.class.php
UPD2: Архіви перезаліти у зв'язку з оновленням файлу 17 травня:
engine/modules/main.php

Завантажити:

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Треба заєструватись або увійти під своїм ім'ям.

Інші новини за темою:

File engine/modules/linkenso.php not found.